Київ-Атлантик Україна
Київ-Атлантик Україна
+380 (44) 528-57-95
+380 (44) 528-57-96
+380 (4574) 5-18-55

Новини

Page 1 of 3  > >>

Nov 23, 2016

Гаряча Лінія

Oct 27, 2016

Змінилися ціни на БВД!

Jun 3, 2016

Як зменшити ризик захворювання свиней на АЧС

May 11, 2016

Новинка!


ТМ «Мультигейн» пропонує Вам престарт

Новинка на ринку кормів.

May 11, 2016

АКЦІЯ!


При купівлі комбікорму

отримуйте знижку

на інвентар!


English Українська Русский

Історія


Jun 3, 2016

Важливо


Як зменшити ризик захворювання свиней на АЧС

Category: Українська
Posted by: KAU

Зазвичай, нові проблеми настигають нас зненацька, породжуючи багато різноманітних запитань, на які немає чітких відповідей. Африканська чума свиней – одна з таких проблем на сьогодні, яку не можна залишати без вирішення.

У природних умовах на африканську чуму свиней можуть занедужати як свійські, так і дикі свині будь-якого віку. Збудник передається через корм, пасовища, транспортні засоби. Використання для корму незнезаражених харчових відходів також сприяє поширенню хвороби. Механічними переносниками вірусу можуть бути птахи, люди, домашні та дикі тварини (зокрема, гризуни), нашкірні паразити (деякі види кліщів, зоофільні мухи, воші), які контактували з хворими свинями та трупами тварин.

Вірус зберігає  свою активність в продуктах свинного походження, які не мали термічної обробки (соління та сирокопчені харчові вироби, харчові відходи, які використовують для годування свиней), стійкий до гниття і сушіння. Вірус АЧС гине при температурі 60 °C на протязі 10 хвилин.

Тому найдієвішим способом боротьби з АЧС є годівля свиней лише термічно обробленим кормом і кормовими добавками, придбаними у перевіреного виробника та у встановлених торгівельних місцях.

Біда свинарів полягає в тому, що в намаганні здешевити витрати на корми, вони годують  свиней кормом  із власних кормоцехів  з неповним циклом виробництва – простими розсипними кормами, що не пройшли теплової обробки. І цим наражають себе на  небезпеку зараження АЧС.

Корми «Мультигейн» є найкращим перевіреним рішенням у протистоянні загрозі африканської чуми свиней. Традиційна якість не дає збоїв протягом десятків років і встояла проти різних загроз епідемій у тваринництві.

Використовуючи наш комбікорм споживач забезпечує своїх тварин всіма необхідними поживними речовинами, вітамінами та мінералами, що є гарантією досягнення максимальних результатів у виробництві високоякісного м’яса, молока та яєць.

Поставте надійний щит для захисту ваших тварин!

Пам’ятайте: господар, що використовує корми і кормові добавки «Мультигейн»  спить спокійно, коли навколо лютує вірус африканської чуми.