Categories: Українська
      Date: May 11, 2016
     Title: Новий продукт

Новинка!


ТМ «Мультигейн» пропонує Вам престарт

Новинка на ринку кормів. 

ТМ «Мультигейн» пропонує Вам престарт 50-0, що виробляється у вигляді гранул 2,5 мм, за рахунок чого покращується безпека і здоров’я поросят через унеможливлення потрапляння кормового пилу до дихальних шляхів і виникнення бронхітів. Основна перевага престарту нашого виробництва перед низкою конкурентів – застосування повної технології з обробки корму гострим паром, що збільшує поживну цінність та стерилізує корм від мікроорганізмів. Це є особливо актуальним в період нинішньої кризової ситуації, викликаної вірусом Африканської Чуми Свиней (АЧС).

Хочемо нагадати технологію застосування престартерних гранул:

· Престартер можна використовувати з третього дня від народження поросят, розкидаючи гранули по підлозі. Він має приємний запах і смак та легко розтає в ротовій порожнині.

· Через кілька днів престарт можна давати в окрему годівничку, з якої свиноматка не зможе поїдати корм. Таким чином можна пришвидшити відлучення поросят від свиноматки. Для запобігання подвійного стресу  поросят після відлучення, зміни обстановки  і переведення на сухий корм- бажано поросят залишити в їхній клітці, а свиноматку перегнати в іншу. Ніч пригнітить стрес. Вранці поросята будуть активно шукати корм і поїдатимуть гранули замість молока.  Якщо є така можливість,  бажано в середині дня повернути свиноматку в станок до поросят, щоб вона ще раз їх погодувала. Це зменшить ризик виникнення маститу у свиноматки та поліпшить самопочуття поросят. Також зменшується ризик виникнення отічної хвороби.

· Відлученим поросятам краще давати корм малими порціями, слідкуючи за його поїданням всіма поросятами в групі.  Доступ до чистої питної води повинен бути забезпеченим постійно. Хороші результати дає підкислення води будь-якою кислотою, або використання сироватки.

 

· Перехід  в годівлі із Престарту  на Старт бажано здійснити поступово, протягом 3-4 днів, коли в годівниці повинні бути присутніми змішані обидва види корму.

Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно кормів і Ваших тварин, наші спеціалісти з годівлі будуть раді Вам відповісти.

Виробництво:

08800, Україна, Київська обл.,

м. Миронівка, вул. Степова, 8

Тел.: +38(04574) 5-17-47, 5-19-69

Факс: +38(04574) 5-14-93

Відділ продажу:

Менеджер (067) 442-17-99

Менеджер в Центральній Україні

(067) 404-15-08

 

multigain@kau.kiev.ua

www.kau.kiev.ua